Najwyższa jakość towarów, usług, obsługi Klienta oraz bezpieczeństwo transakcji w każdej chwili jej realizacji. Dbamy o naszych Klientów stale rozwijając nasz system obsługi klienta a także stale monitorując działania firm współpracujących z nami.

Oferowane towary objęte są gwarancją zgodną z obowiązującymi zasadami. Dbamy o to aby nasi partnerzy dostarczali nam towary i usługi najwyższej jakości i takie też dostarczamy dla Państwa.

Gwarancja produktu

 Dla towarów sprzedawanych w sklepach WAMAT zawsze oferujemy gwarancję producenta. Dla wielu produktów stosujemy dodatkowo gwarancję jakości WAMAT co w znacznym stopniu skraca czas naprawy lub wymiany na pełnowartościowy towar. Jeśli wymiana jest niemożliwa zwracamy pieniądze 

Gwarancja obsługi

Nasi Klienci nigdy nie pozostają bez kontaktu z obsługą sklepów WAMAT. Klient przez cały czas może skorzystać z doświadczenia naszego zespołu. Służymy pomocą telefonicznie w godzinach pracy firmy a także drogą elektroniczną, za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronach WAMAT. Przywiązujemy szczególną wagę do jakości informacji, która udzielamy klientowi dlatego kontakt z klientem w naszej firmie jest prowadzony tylko przez pracowników WAMAT.

Gwarancja dostawy

Korzytamy z usług spedytorów, którzy w wieloletniej działalności naszej firmy nie zawiodły naszego zaufania. Bardzo ważna jest dla nas jakość opakowania, w którym wysyłamy Państwa zakupy. Tak samo ważne jest dla nas poszanowanie przez kuriera nadawanych przesyłek.
Każda przesyłka jest ubezpieczona i monitorowana do chwili dostawy zakupów do Państwa rąk. Ta wiedza jest bezcenna w relizowaniu szybkich zakupów i uzyskania pełnej satysfakcji Klienta.

Gwarancja zwrotu

Zgodnie z obowiązującymi zasadami w sklepach WAMAT w przeciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu, nie podając przyczyny. Gwarantujemy zwrot pieniędzy!

Bezpieczeństwo płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Zakupy obsługiwane przez Dotpay charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodną ochronę realizowanych transakcji.

 

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przekazywane przez klientów sklepów WAMAT, są przetwarzane przez WAMAT z siedzibą w:
66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Piłsudskiego 2/107

Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy i wysłania zamówienia na adres wskazany w zamówieniu.
Dane będą wykorzystywane do informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez WAMAT jedynie za zgodą klienta, wyrażoną w trakcie rejestracji w sklepie WAMAT lub na innych stronach WAMAT.

Prawo dostępu do danych

Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich zmiany przez panel klienta dostępny na stronie konta Klienta »

Klient po zarejestrowaniu ma wgląd do własnych danych gdzie może je zmieniać. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa:

  • Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)
  • Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

Zasady bezpieczeństwa

Klient jest jedyną osobą, która zna hasło dostępu do panelu klienta.

Nigdy nie udostępniaj hasła innym osobom. Żaden pracownik WAMAT oraz firm współpracujących nie zapyta o hasło, dlatego gdy kiedykolwiek zostaniesz poproszona(y) o podanie hasła nie udostępniaj go.

Sklepy WAMAT wykorzystują mechanizmy generujące pliki cookies, które zapisywane są w komputerze Klienta. W plikach zapisywane są jedynie informacje, których ujawnienie nie narusza bezpieczeństwa danych. Są to informacje takie jak: ostatnio przeglądane produkty, kolejności przeglądania, kliknięcia w banery wyświetlane na stronach WAMAT, metoda wyświetlania, czas wizyty, inne ulubione preferencje.